free website templates

Aplikacje na Androida

Moje próby tworzenia aplikacji na Androida.
Żeby zainstalować aplikację, trzeba skopiować pobrane pliki do smartfona, najlepiej na kartę SD, a następnie w ustawieniach Androida, Zabezpieczenia zaznaczyć opcje Nieznane źródła, a następnie zainstalować aplikację.
Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub nieprawidłowe działanie aplikacji. Pobierasz i uruchamiasz na własną odpowiedzialność!

Strony Internetowe

Do robienia aplikacji na Androida on-line.
MIT App Inventor 2 - Każdy może tworzyć aplikacje, które wpływają na świat.

App Inventor II

Każdy może tworzyć aplikacje, które wpływają na świat.

MIT App Inventor to intuicyjne, wizualne środowisko programistyczne, które umożliwia wszystkim - nawet dzieciom - tworzenie w pełni funkcjonalnych aplikacji na smartfony i tablety.

Thunkable to platforma, na której każdy może tworzyć własne aplikacje mobilne. Dostępne dla Androida i iOS.

Thunkable

Thunkable to platforma, na której każdy może tworzyć własne aplikacje mobilne. Dostępne dla Androida i iOS.

Thunkable oferuje najnowocześniejsze technologie, dostępne tylko dla developerów.
Nowoczesny interfejsy użytkownika, tworzy piękne aplikacje z elementami Material Design dla Androida i elementami interfejsu dla systemu iOS.
Zarabiaj na swojej aplikacji dzięki reklamom z AdMob.
Steruj swoimi robotami z obsługą Arduino za pomocą telefonu lub zaprogramuj kilkanaście czujników swojego telefonu lub wirtualną rzeczywistością w Google Cardboard.

Appy Builder - twórz aplikacje na Androida za darmo!

AppyBuilder Companion Gold

Pierwotnie oparty na MIT App Inventor, Appy Builder to BEZPŁATNA platforma do tworzenia aplikacji mobilnych typu "przeciągnij i upuść", która pozwala każdemu szybko zaprojektować i zbudować aplikacje mobilne na Androida, nawet bez umiejętności kodowania!

Kolejne wcielenie App Inventora, znacznie rozbudowany w stosunku do swego pierwowzoru.
Według "App Forecast", w 2016 roku globalny rynek aplikacji mobilnych osiągnął około 51 miliardów USD rocznie w przychodach brutto we wszystkich sklepach z aplikacjami. Do roku 2020 dochody brutto we wszystkich sklepach z aplikacjami przekroczą 101 miliardów dolarów na całym świecie..

Nowoczesny program do tworzenia aplikacji bez kodowania.

Makeroid

Nowoczesny program do tworzenia aplikacji bez kodowania.

Dlaczego jest tak wspaniale? Czy chcesz żeby Twoja aplikacja zarabiała pieniądze? Makeroid oferuje zarówno komponenty AdMob, jak i rozliczenia w aplikacji, dzięki czemu możesz zarabiać na swoich aplikacjach.
Dodaliśmy motyw Material Design do wszystkich aplikacji. Jeśli używasz Androida 5.0 lub nowszego, otrzymasz aplikację z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi projektowania od Google. 

DroidMaker, make your apps without coding, you only need drag and drop blocks. Let your imagination fly, develop your ideas.

...

...